0 800 307 555
0 800 307 555

Суд у Лондоні залишив у силі всесвітній арешт активів Коломойського


Суд у Лондоні залишив у силі всесвітній арешт активів Коломойського

Апеляційний суд Високого суду Лондона відхилив апеляційні скарги ПриватБанку і Ігоря Коломойського на різні аспекти застосування всесвітнього арешту активів екс-власників банку. При цьому наказ про всесвітній арешт їхніх активів на 2,6 мільярда доларів залишається у силі.

Про це повідомили в ПриватБанку.

“Судове засідання в Апеляційному Суді 18 грудня стосується апеляцій, поданих як банком, так і паном Коломойським в зв’язку з попереднім рішенням судді Фанкорта від 24 липня щодо тлумачення технічних питань того, якою мірою судовий наказ про всесвітній арешт активів дозволяє здійснювати певні транзакції під час звичайних комерційних операцій”, – заявили в ПриватБанку.

Це означає, що рішення апеляційної інстанції Високого суду Лондона не стосується апеляційних скарг ПриватБанку на рішення судді Фанкорта від 4 грудня 2018 року, який відхилив позов ПриватБанку до екс-власників через некоректну юрисдикцію і вирішив скасувати всесвітній арешт активів (WFO) – арешт діє до ухвалененя рішення щодо апеляції. Ці апеляційні скарги були подані ПриватБанком, але ще не розглядалися судом.

18 грудня Апеляційний суд виніс рішення за іншими скаргами, які сторони процесу подали ще влітку 2018 року (WFO діє з грудня 2017 року).

“Протягом перших місяців дії наказу про арешт активів виявилося, що ПриватБанк і пан Коломойський тлумачать його положення по-різному, отже, банк подав клопотання до суду для отримання роз’яснень. У липневому рішенні суддя встав на сторону банку в одному аспекті і на сторону пана Коломойського в іншому. І банк, і пан Коломойський подали апеляцію, і обидві апеляції були (18-го – ред.) Відхилені”, – розповіли у Приватбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
В Контексті Finance.ua