0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ ухвалив рішення про ліквідацію ВТБ Банку


НБУ ухвалив рішення про ліквідацію ВТБ Банку

Національний банк України 18 грудня ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії ВТБ Банку (Київ) – української дочки однойменного російського банку.

“Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на підставі рішення Національного банку про відкликання ліцензії вчора (у вівторок – ред.) ухвалив відповідне рішення, і сьогодні ми входимо в ВТБ Банк як ліквідатор”, – повідомили в прес-службі фонду в середу.

Раніше повідомлялося, що кілька банків подали заявки на участь у конкурсі з виведення з ринку неплатоспроможної “дочки” російського державного банку ВТБ. На балансі ВТБ банку залишилося близько 600 об’єктів нерухомості, і цих активів вистачить на покриття більшої частини вимог кредиторів.

Довідка finance.ua

  • Банк ВТБ – Російський комерційний банк з державною участю (60,9% належить уряду РФ). Другий за величиною активів банк країни і перший за розміром статутного капіталу.
  • 27 листопада НБУ визнав ВТБ банк неплатоспроможним.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua