0 800 307 555
0 800 307 555

Україна має увійти до п'ятірки найбільших партнерів ЄБРР - Чакрабарті


Україна має увійти до п'ятірки найбільших партнерів ЄБРР - Чакрабарті

Президент Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Сума Чакрабарті заявив, що Україна має увійти до п’ятірки найбільших партнерів ЄБРР.

“Ми впевнені, що Україна має увійти в ТОП-5 країн партнерів банку”, – сказав С.Чакрабарті під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє прес-служба Кабміну.

За словами президента ЄБРР, 2018 рік став одним з найуспішніших у відносинах України і ЄБРР.

У свою чергу В.Гройсман зазначив, що ЄБРР – не просто точкова допомога для України, за участю експертів банку напрацьовані важливі рішення, які стали відправною точкою більшості реформ.

“Мова йде про приватизацію, корпоратизацію державних підприємств, створення конкурентного середовища, інвестиції в енергоефективність, підтримку банківського сектора і сприяння торгівлі”, – додав український прем’єр.

Портфель проектів ЄБРР вже через кілька років може досягти EUR1,5-1,8 млрд, прогнозує В.Гройсман.

Сторони також відзначили, що найбільш цікаві для банку сфери енергетики, в тому числі, в контексті запуску Фонду енергоефективності, інфраструктура, розвиток реального сектора і концесійна діяльність. У зв’язку з чим представники ЄБРР запропонували реалізувати наступного року кілька пілотних проектів по концесії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua