0 800 307 555
0 800 307 555

Який відсоток киян підтримує вступ України в ЄС (опитування)


Який відсоток киян підтримує вступ України в ЄС (опитування)

Майже дві третини жителів Києва (63%) підтримують вступ України в Європейський Союз, 5% виступають за вступ держави до Митного союзу.

Про це свідчать результати дослідження Соціологічної групи «Рейтинг», представлені сьогодні на прес-конференції керівником групи “Рейтинг” Олексієм Антиповичем та заступником директора Любомиром Мисівим.

Згідно з даними дослідження, За останній рік майже не змінилася кількість жителів Києва, які підтримують вступ України до Європейського Союзу (63%) і НАТО (56%).

Ще 18% виступають проти вступу країни в ЄС, а 23% – проти вступу в Організацію Північноатлантичного договору.

“Майже дві третини підтримали вступ до Європейського Союзу, майже кожен п’ятий – ні, але 18%, які проти вступу до ЄС, не за Росію”, – повідомив Антипович.

У зв’язку з цим він зазначив, що лише 5% киян обирають зовнішньополітичну орієнтацію країни на Росію.

Разом з тим, як показало опитування, серед різних напрямів зовнішньоекономічної інтеграції надалі лідирує проєвропейський вектор. При цьому на тлі зменшення кількості тих, хто з можливих векторів інтеграції вибирає ЄС (з 59% до 56%), зростає кількість прихильників рівновіддаленості України від Росії і Заходу (з 23% до 25%).

Лише 5% підтримують вступ до Митного союзу (Євразійський економічний союз Росії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану та Вірменії).

Опитування серед жителів Києва Соціологічна група “Рейтинг” проводила з 16 листопада до 2 грудня.

Усього в дослідженні, проведеному методом особистого інтерв’ю, взяли участь 1,6 тис. респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової та гендерної структури міста. Похибка становить не більше ніж 2,4%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua