0 800 307 555
0 800 307 555

Рожкова розповіла про долю "дочок" російських держбанків, які працюють в Україні


Рожкова розповіла про долю "дочок" російських держбанків, які працюють в Україні

Національний банк не очікує банкрутства дочірніх структур російських державних банків – “Сбербанку” та “Промінвестбанку”, що працюють в Україні.

Про це повідомила журналістам перший заступник глави НБУ Катерина Рожкова, відповідаючи на запитання, чи можливе з цими банками повторення сценарію “ВТБ Банку”, який належить російському держбанку і визнаний регулятором неплатоспроможним.

Вона нагадала, що на ринку України залишилося два великі банки з державним російським капіталом – “Сбербанк” і “Промінвестбанк”.

“На сьогоднішній день вони мають достатньо ліквідності, щоб продовжувати працювати в напрямку скорочення балансів. Ми сподіваємося, що вихід цих банків з ринку відбудеться в інший спосіб”, – сказала Рожкова.

Довідка finance.ua

  • Банк ВТБ – російський комерційний банк з державно уючастю (60,9% належить уряду РФ). Другий за величиною активів банк країни і перший за розміром статутного капіталу.
  • 27 листопада НБУ визнав ВТБ банк неплатоспроможним.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua