З 1 січня тарифи на вивезення сміття в Харкові зростуть більш ніж удвічі


З 1 січня тарифи на вивезення сміття в Харкові зростуть більш ніж удвічі

Виконавчий комітет Харківської міськради на засіданні затвердив нові тарифи на послугу з вивезення побутових відходів, яку надає КП “Комплекс з вивезення побутових відходів” (КВПВ).

“Тарифи збільшаться для всіх категорій споживачів, в тому числі для населення. Згідно з проектом рішення, вартість послуги з вивезення побутових відходів складе 22 грн 8 коп. На одну людину на місяць (зараз – 10 грн 15 коп)”, – повідомляє прес-служба Харківської міськради.

Читайте також: Тарифи на тепло в Харкові зросли на 18%

Чинний тариф був затверджений в листопаді 2014 року. За словами заступника міського голови Харкова Михайла Фатєєва, відтоді істотно збільшилася вартість ПММ, матеріалів і запчастин, а також зросли витрати на оплату праці, і доходи підприємства, що отримуються за рахунок оплати послуги з вивезення побутових відходів за чинним тарифом, не покривають витрати.

У 2018 році для забезпечення працездатності підприємства міська рада надала КВПВ фінансову підтримку в сумі 21 млн 76 тис. грн. Проте за 9 місяців цього року підприємство отримало збиток у сумі 15 млн 702 тис. грн.

Нові тарифи почнуть діяти з 1 січня 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua