0 800 307 555
0 800 307 555

Європарламент ухвалив резолюцію проти "Північного потоку-2"


Європарламент ухвалив резолюцію проти "Північного потоку-2"

Депутати Європарламенту назвали проект з будівництва газопроводу “Північний потік-2” “політичним, який несе загрозу європейській енергетичній безпеці”.

Про це повідомляє прес-служба Європарламенту.

Резолюцію підтримали 433 парламентарії, 105 висловилися проти, 30 – утрималися.

У документі йдеться, що Європарламент вважає роль України ключовою в європейській мережі енергозабезпечення.

Як повідомлялося, 12 грудня Палата представників Конгресу США ухвалила резолюцію, в якій виступила проти завершення будівництва російського газопроводу “Північний потік-2”.

У резолюції проти завершення будівництва російського газопроводу, зокрема, міститься заклик до урядів європейських держав відмовитися від “Північного потоку-2”.

Крім цього, висловлюється підтримка введення санкцій стосовно газопроводу згідно з частиною 232 “Закону про протидію противникам Америки шляхом санкцій”.

Довідка finance.ua:

  • Будівництво газопроводу “Північний потік-2” через Балтійське море вже почалося і, як очікується, буде завершено до кінця 2019 року.
  • Nord Stream 2 AG, компанія-оператор газопроводу “Північний потік-2”, повідомила, що понад 200 кілометрів морської частини трубопроводу вже побудовано.
  • З кінця 2019 року газотранспортний коридор “Північний потік-2” повинен транспортувати близько 55 млрд кубометрів російського газу щорічно з РФ через Балтійське море в Німеччину.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua