0 800 307 555
0 800 307 555

Єврокомісія почала антимонопольне розслідування щодо Vodafone


Єврокомісія почала антимонопольне розслідування щодо Vodafone

Єврокомісія оголосила в середу, 12 грудня, про початок поглибленого розслідування у справі про придбання компанією Vodafone активів телекомунікаційної компанії Liberty global’s в Німеччині, Угорщині, Румунії та Чеській Республіці.

Повідомлення про це міститься на сайті Європейської Комісії.

“Європейська комісія стурбована тим, що таке поглинання може знизити конкуренцію в Німеччині і в Чеській Республіці. Зокрема, в Чехії провайдери телекомунікаційних послуг можуть виявитися відрізаними від вторинного ринку мобільних послуг, Інтернет-послуг і телевізійних послуг. У Німеччині така трансакція може виключити конкуренцію з новими компаніями, скоротити кількість гравців на ринку і знизити мотиви Vodafone до конкуренції з операторами, які залишаються на ринку країни”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, стурбованість Єврокомісії викликана можливим негативним впливом цієї закупівлі на прагнення компаній до розвитку мереж наступного покоління та на інвестиції в цю галузь. Такий розвиток потенційно може призвести до зниження якості телекомунікаційних послуг та монопольного збільшення їх вартості.

Компетентні структури Німеччини у сфері конкуренції формально звернулися до Єврокомісії з вимогою розглянути справу. Згідно з регуляторними правилами ЄС у сфері закупівель, Єврокомісія має розглянути справу і винести рішення щодо цієї транзакції протягом 90 днів, до 2 травня 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:vodafone
Опитування
В Контексті Finance.ua