0 800 307 555
0 800 307 555

Інтернет-банкінг ПУМБ Online визнаний одним з кращих в Україні


Інтернет-банкінг ПУМБ Online визнаний одним з кращих в Україні

За версією щорічної премії PaySpace Magazine Awards-2018 Інтернет-банкінг Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) ПУМБ Online визнаний одним з кращих в сегменті. Інтернет-банкінг отримав срібло в номінації «Кращий інтернет-банкінг в Україні». Всього за титул банку, який надав своїм клієнтам найзручніший та найфункціональніший онлайн-сервіс, боролися 9 банків.

«Розвиток інтернет-банкінгу – одне з ключових завдань банку. Ми прагнемо забезпечити клієнтів простими і зрозумілими в користуванні онлайн-сервісами, щоб більшість операцій вони могли проводити віддалено, заощаджуючи свій час. Приємно, що не тільки клієнти, але і експерти ринку визнали наш інтернет-банкінг одним з кращих», – прокоментував Михайло Сергієнко, директор Операційного сервісного центру ПУМБ

Голосування за кращий інтернет-банкінг проводилося протягом листопада. Всього в премії було передбачено 21 номінацію. В цьому році в щорічній премії PSM Awards 2018 взяли участь 189 компаній та експертів. Переможців обирали читачі, експертне журі та редакція журналу.

PaySpace Magazine Awards – щорічна премія, яка проводиться виданням про фінанси і технологіях PaySpace Magazine. Мета премії – визначити кращих гравців українського ринку FinTech і e-commerce, а також виділити знакові проекти року.

Переможців усіх номінацій можна переглянути за посиланням

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua