0 800 307 555
0 800 307 555

Сбербанк вже створив необхідні резерви з українського бізнесу - заступник голови правління


Сбербанк вже створив необхідні резерви з українського бізнесу - заступник голови правління

Сбербанк Росії вже створив необхідні резерви за ризиками своєї однойменної української “дочки” і зі свого бізнесу в цій країні в цілому, змін резервів не планується, повідомив фінансовий директор, заступник голови правління Сбербанку Олександр Морозов.

“Резерви створено в необхідному розмірі, змін за ними не передбачається”, – сказав О. Морозов.

Старший віце-президент Сбербанку Джангір Джангіров також відзначив низький рівень ризиків по Україні.

“З урахуванням обсягу створених резервів, exposure (ризик), який у нас зараз є на Україну, незначний”, – сказав Д. Джангіров.

У жовтні перший заступник голови правління Сбербанку Лев Хасіс повідомив, що Сбербанк буде шукати нового покупця для свого українського дочірнього банку, оскільки білоруський Паритетбанк не влаштував Національний банк України (НБУ). До цього Сбербанк вже неодноразово намагався продати однойменну українську “дочку”, але покупців не погоджував місцевий регулятор.

У вересні Апеляційний суд Києва наклав арешт на акції українських “дочок” російських банків за участю держави: ВТБ, Промінвестбанку та Сбербанку (всі – Київ) за позовом Приватбанку, який контролюється Ігорем Коломойським.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Сбербанк
Опитування
В Контексті Finance.ua