0 800 307 555
0 800 307 555

Держгеонадра продовжила дію 23 спецдозволів Укрнафти на видобуток вуглеводнів


Держгеонадра продовжила дію 23 спецдозволів Укрнафти на видобуток вуглеводнів

Державна служба геології та надр продовжила дію 23 спецдозволів на видобуток вуглеводнів ПАТ «Укрнафта», з них 11 спецдозволів, термін дії яких закінчився в 2018 році.

Про це у вівторок повідомила прес-служба “Укрнафти”.

“6 грудня Державна служба геології та надр продовжила дію 23 спеціальних дозволів на видобуток вуглеводнів ПАТ «Укрнафта». Крім 11 спецдозволів, термін дії яких закінчився в 2018 році, регулятор також продовжив 9 ліцензій компанії, строк дії яких закінчується в 2019 році, а також 3 ліцензії 2013-2014 років”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що завдяки тривалій роботі команді Укрнафти вдалося отримати продовження на 20 років дозволів на ведення видобувної діяльності на Прокопенківському, Вигода-Витвицькому, Монастирщенському, Росильнянському, Турутинському, Миколаївському, Луквинському, Довбушанско-Бистрицькому, Пасічнянському, Андрияшівському, Орів-Уличнянському, Долинському, Струтинському, Спаському, Щурівському, Бориславському, Перекопівському, Малосорочинському, Сагайдацькому, Рожнятівському, Тростянецькому, Волошківському і Танявському родовищах.

Всього цього року закінчується дія 27 спецдозволів, тому в компанії очікують продовження ще 16 спецдозволів. У 2019 році закінчується дія всього 22 спецдозволів Укрнафти, з яких дев’ять вже продовжені.

На сьогодні в Укрнафти 85 чинних спеціальних дозволів на ведення робіт з видобутку і один спеціальний дозвіл на геологічну розвідку. Незважаючи на затримку в продовженні ліцензій, в 2018 році компанія знайшла правове рішення і не зупиняла видобутку на жодному з родовищ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua