0 800 307 555
0 800 307 555

Росія погодилася скоротити видобуток нафти: у Москві назвали обсяги


Росія погодилася скоротити видобуток нафти: у Москві назвали обсяги

Російська Федерація склала графік видобутку нафти за місяцями в рамках угоди Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК). Про це заявив міністр енергетики РФ Олександр Новак.

За словами Новака, помісячний графік передбачає поступове зниження видобутку нафти в РФ відповідно до домовленостей ОПЕК+. Так, в січні-2019 передбачається зниження видобутку нафти на 50-60 тисяч барелів на добу.

“Запаси вже сім тижнів як зростали, ми бачимо надлишок на ринку. Тому ті самі цілі – таргетування запасів, щоб вони не зростали вище від середнього п’ятирічного рівня”, – зазначив Новак.

Російський міністр додав, що проведе в грудні-2018 нараду з нафтовиками з питання реалізації угоди.

Нагадаємо, в п’ятницю, 7 грудня, члени ОПЕК і держави, які не входять в картель, дійшли висновку про зниження обсягів видобутку нафти. Раніше Росія відмовлялася від пропозиції Саудівської Аравії скоротити видобуток на 1-1,2 млн барелів на добу.

Однак у підсумку учасники зустрічі домовилися зменшити видобуток на 1,2 млн барелів на добу – 800 тис. припаде на країни ОПЕК і 400 на всі інші. Таким чином, кожна країна ОПЕК зобов’язується зменшити нафтовидобуток на 3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua