0 800 307 555
0 800 307 555

У мобільному додатку ПУМБ Online тепер можна додавати картки інших банків


У мобільному додатку ПУМБ Online тепер можна додавати картки інших банків

Клієнти ПУМБ, які користуються мобільним додатком ПУМБ Online, тепер можуть додавати в розділ «Картки і рахунки» свої картки інших банків. Обмежень щодо кількості карток інших банків немає – тільки клієнт визначає, скільки карток потрібно додати в додаток, щоб проведення всіх фінансових операцій було максимально комфортним.

Зібрати всі карти в одному мобільному додатку – оптимальний варіант для тих, хто користується банківськими продуктами відразу декількох банків. Наприклад, якщо клієнт оформив кредит або кредитну картку в банку ПУМБ, він може вносити щомісячні платежі по кредиту онлайн з зарплатної або дебетової картки іншого банку. Це не тільки зручно, але й вигідно – комісія за погашення щомісячних платежів з картки іншого банку становить 0 гривень.

Щоб скористатися послугою, необхідно в розділі «Картки і рахунки» додати картки інших банків. Для зручності, дані карток можна не вводити вручну, а розпізнати за допомогою камери. Далі при погашенні кредитів або кредитних карток разом з вашими картками ПУМБ будуть доступні для вибору ваші картки інших банків.

Крім погашення щомісячних платежів, в мобільному додатку ПУМБ Online можна поповнювати картки інших банків з картки ПУМБ і навпаки.

Щоб отримати доступ до нового функціоналу, необхідно оновити мобільний додаток ПУМБ Online на своєму телефоні. Встановити мобільний додаток можна, перейшовши за посиланнями pumb.ua/ios або pumb.ua/android.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua