0 800 307 555
0 800 307 555

Google припиняє підтримку ОС Android 4.0.


Google припиняє підтримку ОС Android 4.0.

Компанія Google оголосила про припинення підтримки магазину додатків Play Store для операційної системи Android 4.0. Ice Cream Sandwich. Це означає, що користувачі більше не зможуть завантажувати і встановлювати нові програми з офіційного магазину Google.

Додаток Google Play Services з порядковим номером версії 14.7.99 стане останнім, що підтримує ОС Android 4.0.

Тепер мінімальний рівень API для Google Play Services – це Android 4.1 Jelly Bean. І хоча чисто теоретично розробники можуть і далі продовжувати підтримувати і оновлювати свої програми спеціально для користувачів Ice Cream Sandwich, що підтримує API рівня 14 або 15, дуже малоймовірно, що знайдеться багато бажаючих.

У тому, що Google вирішила припинити підтримку Android 4.0. Ice Cream Sandwich, немає нічого дивного, якщо врахувати той факт, що з моменту її виходу 19 жовтня 2011 року минуло вже більше семи років. Станом на 26 жовтня (остання статистика), ОС Android Ice Cream Sandwich встановлена ​​на 0,3% всіх відповідних пристроїв. Але з урахуванням того, що у використанні зараз перебуває більше двох мільярдів смартфонів і планшетів Android, ці 0,3%, що здаються на перший погляд несуттєвими, виливаються в 6 мільйонів пристроїв, які абсолютно точно вже не будуть оновлені до Android 4.1.

Залишається згадати, що першим смартфоном, що поставлявся з ОС Android 4.0. Ice Cream Sandwich з коробки, був Samsung Galaxy Nexus. Ех, ностальгія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua