0 800 307 555
0 800 307 555

Вперше більшість жителів планети отримали доступ до інтернету


Вперше більшість жителів планети отримали доступ до інтернету

Вперше в історії більшість жителів Землі отримали доступ до інтернету. Про це в п’ятницю, 7 грудня, повідомляє Міжнародний союз електрозв’язку (ITU).

За підрахунками спеціалізованої установи ООН в сфері інформаційно-комунікаційних технологій, до кінця 2018 року різними онлайн-послугами користуватимуться 3,9 млрд осыб або 51,2% населення планети.

“Це важливий крок на шляху до більш широкого, глобального інформаційного суспільства. Однак занадто багато людей по всьому світу все ще чекають можливості використовувати переваги цифрової економіки. Ми повинні заохочувати збільшення інвестицій з боку держав і приватного сектора, а також підтримувати розвиток технологій і інновацій, щоб цифрова революція нікого не залишила офлайн”, – зазначив генеральний секретар ITU Хоулін Чжао.

За даними Союзу, за останні 13 років частка жителів, які мають доступ до Мережі, найбільше зросла в країнах Африки, де вона збільшилася більш ніж в десять разів – з 2,1% в 2005 році до 24,4%. Однак саме в Африці поширення інтернету поки перебуває на найнижчому рівні – навіть в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні з його величезним населенням доступ до інтернету мають вже 47% жителів.

Загалом в розвинених країнах світу частка жителів, які користуються інтернетом, зросла до 80,9% (в 2005 році було 51,3%), в країнах, що розвиваються, – до 45,3% (було 7,7%). У країнах СНД середній рівень проникнення інтернету досяг позначки 71,3%, в країнах Європи – 79,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua