0 800 307 555
0 800 307 555

Forward Bank запропонував клієнтам мобільний додаток до Інтернет-банку


Forward Bank запропонував клієнтам мобільний додаток до Інтернет-банку

Forward Bank ввів в експлуатацію мобільний додаток до Інтернет-банку Forward оnline. Головною метою було створення інтуїтивного інтерфейсу, простого та зручного у використанні клієнтами. Зокрема, реалізовані функції Touch ID та Face ID, що дозволяє здійснювати вхід у додаток одним дотиком пальця або поглядом. Важливо, що мобільний додаток можуть завантажувати власники гаджетів, що працюють як на платформі Android, так і на IOS.

«Ми завдячуємо нашому партнеру – компанії Unity Bars – за розробку оновленого інтернет-банку Forward оnline та його мобільного додатку. Тільки за 1,5 місяця після старту роботи оновленої версії Інтернет-банку кількість користувачів зросла у 4 рази, і ми впевнені, що мобільний додаток дасть можливість ще більшому числу клієнтів користуватися сервісами банку онлайн. Водночас Forward Bank разом з Unity Bars продовжує рух вперед: у планах на найближчі місяці – суттєвий розвиток Інтернет-банку», – сказав Андрій Кисельов, Голова Правління банку.

Протягом наступних місяців банк значно розширить функціонал Forward Online, а саме: буде запроваджено вхід за допомогою BankID, зроблено більш зручними управління картками, оформлення депозитів, здійснення P2P-переказів та оплати послуг, будуть реалізовані також бонусні програми, геолокаційні сервіси та багато іншого, що надасть можливість комфортно користуватися усіма послугами Forward Bank у режимі 24/7.

Нагадуємо, що наприкінці жовтня 2018 року банк здійснив перехід на новий центр обробки карткових операцій, розпочавши співпрацю з Українським процесінговим центром (UPC), що надало можливість оперативніше впроваджувати інноваційні технології та сервіси щодо оформлення та обслуговування платіжних карток.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua