0 800 307 555
0 800 307 555

Стажер Google помилково запустив рекламну кампанію за 10 млн доларів


Стажер Google помилково запустив рекламну кампанію за 10 млн доларів

Співробітник компанії Google помилково запустив у мережу рекламну кампанію, яка могла обійтися американській корпорації в 10 мільйонів доларів.

“Стажер Google під час демонстрації того, як діє електронна система розміщення реклами в мережі, помилково натиснув не на ту клавішу. В результаті тестове рекламне оголошення, що являло собою порожній жовтий прямокутник, з’явилося на численних сайтах Сполучених Штатів і Австралії, і було там активним близько 45 хвилин”, – повідомляє ЗМІ.

Як уточнили у виданні, ситуацію погіршило ще й те, що співробітник компанії запустив рекламу на відкритій біржі, де можна купувати і продавати рекламне місце через аукціон в режимі реального часу, за ціною, що приблизно в 10 разів перевищує середньоринкову.

Причому замовлення, розміщене стажером, передбачало виплату 25 центів на кожну тисячу переглядів рекламних оголошень при тому, що вартість оренди всієї рекламної площі набагато нижча і становить від 2 до 4 доларів.

Помилку, за даними ресурсу, вдалося помітити лише через три чверті години. За цей час рекламу від Google опублікували у себе численні сайти і мобільні додатки. Компанія вже пообіцяла компенсувати витрати тим, хто розмістив її тестовий логотип.

“Навчальна вправа з розміщення реклами призвела до помилки, яка обернулася реальними витратами для сайтів, що опублікували рекламу, протягом 45 хвилин. Як тільки про цю ненавмисну помилку стало відомо, ми швидко спрацювали для того, щоб зупинити рекламну кампанію”, – цитує видання Google. У що це обійдеться корпорації з оборотом близько 60 млрд доларів на рік, не повідомляється. Згідно з інформацією джерел, мова потенційно може йти про 10 млн доларів. Про долю стажера і його куратора не повідомляється.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua