0 800 307 555
0 800 307 555

Головний конкурент Uber подав заявку на реєстрацію IPO


Головний конкурент Uber подав заявку на реєстрацію IPO

Lyft Inc., основний конкурент Uber на ринку мобільних додатків для замовлення таксі в США, подав заявку на попередню реєстрацію первинного розміщення акцій (IPO).

“Обсяг розміщення акцій і ціновий діапазон планованого IPO поки не визначені. Процес почнеться після того, як Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) завершить розгляд заявки”, – йдеться в прес-релізі Lyft.

У компанії відзначають, що проведення IPO буде залежати “від ринкових і інших умов”.

У жовтні цього року ЗМІ повідомляли про те, що організаторами IPO Lyft обрані JPMorgan Chase & Co., Credit Suisse Group AG і Jefferies Financial Group Inc. Ці фінансові компанії вважають, що оцінка Lyft в рамках IPO може скласти від $18 млрд до $30 млрд, повідомляє агентство Bloomberg.

Lyft отримала від інвесторів $600 млн в рамках останнього раунду фінансування, що пройшов у червні 2018 року, тоді вона була оцінена в $15,1 млрд, причому її оцінка зросла удвічі з моменту попереднього раунду залучення коштів.

З моменту заснування Lyft в 2012 році компанія залучила загалом $5,1 млрд.

Для порівняння: її конкурент Uber за дев’ять років свого існування отримав фінансування в розмірі понад $16 млрд.

Uber розглядає можливість проведення IPO на початку 2019 року, і, за даними The Wall Street Journal, компанія може бути оцінена інвесторами в $120 млрд.

Довідка finance.ua:

  • Lyft отримала виручку в розмірі $563 млн в третьому кварталі 2018 року, збільшивши її в порівнянні з $300 млн роком раніше.
  • Однак чистий збиток компанії за підсумками кварталу зріс до $254 млн із $195 млн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua