0 800 307 555
0 800 307 555

VEON затвердив нового президента "Київстар"


VEON затвердив нового президента "Київстар"

Міжнародна телекомгруппа VEON призначила президентом провідного українського оператора мобільного зв’язку “Київстар” Олександра Комарова, який у липні цього року став виконувачем обов’язків президента “Київстару” замість Петра Чернишова на додачу до своїх основних обов’язків як СЕО Beeline Казахстан.

“В Україні “Київстар” – національна історія успіху, і я переконана, що під керівництвом Олександра (Комарова – Ред.) компанія буде залишатися провідним постачальником мобільного зв’язку та інтернет-послуг”, – наводиться в повідомленні VEON в четвер коментар голови наглядової ради Урсули Бернс.

О. Комаров, 1972 р. н., закінчив Київський політехнічний інститут, у 1994 році почав кар’єру в київському Науково-дослідному центрі військового інституту управління і зв’язку, з 1997 по 2002 рік працював в компанії Globalstar у сфері маркетингу і продажів. У 2002 році був запрошений на посаду директора з розвитку бізнесу в Adell Saatchi & Saatchi (“Відео Інтернешнл Київ”), в 2004 році став генеральним директором рекламного агентства, а пізніше очолив групу “Відео Інтернешнл в Україні”.

У 2007-2013 рр. О. Комаров був генеральним директором великої української маркетингової компанії GroupM. У липні 2013-го отримав запрошення з Казахстану від компанії Beeline і був призначений головним комерційним директором, а з січня 2016 очолив компанію.

Довідка finance.ua:

  • “Київстар” за січень-вересень 2018 року збільшив виручку на 12% – до 13,71 млрд грн, EBITDA – на 15%, 7,736 млрд грн.
  • Згідно з останніми даними компанії, абонентська база “Київстару” становить близько 26,6 млн, “Vodafone-Україна” – близько 20,8 млн, lifecell – 7,6 млн активних.
  • Акціонером “Київстару” є міжнародна група VEON (раніше – VimpelCom Ltd.).
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Київстар
Опитування
В Контексті Finance.ua