0 800 307 555
0 800 307 555

Президент: з 1 січня воїн-контрактник першого року служби буде отримувати від 10 000 грн


Президент: з 1 січня воїн-контрактник першого року служби буде отримувати від 10 000 грн

Із 1 січня воїн-контрактник першого року служби буде отримувати від 10 000 грн. Про це заявив Президент України Петро Порошенко.

«Ми наполегливо працюємо над тим, щоб окуповані агресором українські території були звільнені політико-дипломатичним шляхом, але він буде успішним тільки тоді, коли ми матимемо сильну, надійну та професійну армію.

Війську потрібна сучасна потужна зброя, яка захистить Україну від будь-якого агресора та зупинить напад. Саме тому на потреби війська держава витрачає значно більше, ніж 5% від ВВП», – підкреслив Порошенко.

Президент зауважив, що задоволений рівнем бою, який демонструють учасники військових маневрів, а також відзначив командирів, які здатні якісно планувати і ефективно управляти підпорядкованими підрозділами в різних видах бою.

«Зараз організовується планове постачання новітніх та модернізованих зразків озброєння і військової техніки в район ООС. Створено потужний резерв збройних сил, який закріплений за військовими частинами, а тому в умовах необхідності готовий негайно стати в стрій і захищати країну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua