Для перевірки легальності новорічної ялинки створено мобільний додаток


Для перевірки легальності новорічної ялинки створено мобільний додаток

ДП “Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр” розробив для перевірки законності походження новорічної ялинки програмне забезпечення для Android – yalynka.info.

Згідно з повідомленням на сайті Міністерства аграрної політики і продовольства, відповідний додаток можна безкоштовно встановити з Google Play Market.

“Перевірка ялинки відбувається шляхом введення номера з бірки або самоклеючої етикетки, яка прикріплена до ялинки, в мобільний додаток. Бірки і самоклеючі етикетки містять індивідуальний номер і штрих-код, який заноситься в єдину систему електронного обліку деревини. У разі, якщо бірка/етикетка або інформація по телефону в системі відсутня – це може свідчити про нелегальне походження ялинки”, – наголошується в повідомленні Міністерства.

Також легальність ялинки можна перевірити на сайті yalynka.info.

“При придбанні ялинок просимо громадян звертати увагу на наявність маркування уніфікованими засобами, а про факти зловживання або виявлені порушення повідомляти територіальні органи Національної поліції і Держлісагентства”, – зазначили в Мінагропроді.

Як повідомлялося, Державні лісогосподарські підприємства планують в поточному році реалізувати близько 500 тис. шт. новорічних ялинок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua