0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

З Дніпра в Баку тепер можна буде дістатися поїздом


З Дніпра в Баку тепер можна буде дістатися поїздом

«Згідно з новим графіком, в складі пасажирського поїзда Баку-Київ-Баку буде курсувати безпересадочний плацкартний вагон Баку-Дніпро-Баку.

Згідно з новим розкладом «Азербайджанських залізниць» (Azәrbaycan Dәmir Yolları, ADY), з 9 грудня в складі поїзда №369/370 Баку-Київ-Баку курсуватиме вагон до Дніпра. Про це йдеться на сайті ADY.

«Згідно з новим графіком, в складі пасажирського поїзда №369/370 Баку-Київ-Баку буде курсувати безпересадочний плацкартний вагон Баку-Дніпро-Баку», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляли «Коментарі», в квітні цього року маршрут пасажирського поїзда Баку-Харків буде продовжено до станції Київ-Пасажирський. На території України зупинки передбачені в Харкові, Люботині, Полтаві, Миргороді, Лубнах і Гребінці. Свого часу в напрямку України зі столиці Азербайджану регулярно курсували два поїзди – поїзд Баку-Харків і Баку-Київ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування