0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

За рік безвізу українці 20 мільйонів разів перетинали кордони ЄС - Порошенко


За рік безвізу українці 20 мільйонів разів перетинали кордони ЄС - Порошенко

Тільки за рік дії безвізового режиму, в період з 11 червня 2017 року по 11 червня 2018 року, українці 20 млн разів перетинали кордони країн Євросоюзу.

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки в Хмельницьку область.

“Скоро виповниться півтора роки безвізового режиму. За рік з 11 червня 2017 року по 11 червня 2018 року наші громадяни 20 млн разів перетинали кордон Європейського Союзу. Це не означає, що 20 млн громадян (перетинали кордон – ред.), а тому що дехто їздив кілька разів, але 20 млн перетинів, і ця кількість істотно зростає”, – сказав Порошенко.

У цьому контексті він нагадав, що під час відкриття разом з президентом Словаччини Андрієм Кискою символічних дверей в ЄС опоненти заявляли, що безвіз не потрібен, тому що більшість українців не зможуть ним скористатися.

“Але приблизно два місяці тому був виданий 10-мільйонний біометричний паспорт громадянина України (для виїзду за кордон). А це значить – треба (безвізовий режим – ред.)”, – акцентував Порошенко.

Він також нагадав, що зараз майже 130 країн, в тому числі країни ЄС, ввели безвізовий режим для громадян України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування