НКРЕКП перенесла запровадження добового балансування газу з 1 грудня на 1 березня 2019


НКРЕКП перенесла запровадження добового балансування газу з 1 грудня на 1 березня 2019

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) перенесла термін запровадження добового балансування газу з 1 грудня 2018 року на 1 березня 2019 року.

Дане рішення було прийнято на засіданні НКРЕКП в п’ятницю.

Спершу НКРЕКП планувала запровадження добового балансування газу з 1 грудня, однак в ході засідання комісії “Укртрансгаз” звернувся до НКРЕКП з проханням перенести даний термін до закінчення опалювального сезону, в свою чергу НКРЕКП перенесла запровадження добового балансування газу на 1 березня 2019 року.

“Укртрансгаз” зазначає, що неодноразово звертав увагу учасників ринку на необхідність, відповідно до чинної редакції Кодексу ГТС, подати номінації на грудень через інформаційну платформу за новими електронними формами з накладанням електронного цифрового підпису, оскільки саме таким чином ринок повинен буде обмінюватися інформацією починаючи з 1 грудня – з переходом на добове балансування.

Крім того, за результатами тестування інформаційної платформи, яке почалося з 19 жовтня, “Укртрансгаз” констатує неприпустимо низьку активність учасників ринку в цьому процесі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:НКРЕКП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua