0 800 307 555
0 800 307 555

Bayer розглядає продаж активів, може звільнити близько 12 тис. співробітників


Bayer розглядає продаж активів, може звільнити близько 12 тис. співробітників

Німецький хімічний концерн Bayer AG планує сфокусуватися на основному бізнесі і продати низку непрофільних активів, а також може звільнити близько 10% співробітників.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Зокрема, керівництво компанії розглядає можливість продажу підрозділу з випуску ветеринарних препаратів, а також бренду сонцезахисних кремів Coppertone і бренду продуктів для догляду за ногами Dr. Scholl. Кошти від продажу активів планується направити на підтримку основного бізнесу.

Крім цього, Bayer вдасться до низки заходів зі скорочення витрат і підвищення ефективності бізнесу, які передбачатимуть звільнення близько 12 тис. осіб до кінця 2021 року, причому значна частина звільнень припаде на Німеччину. Нині в компанії працюють 118,2 тис. співробітників.

Ці заходи, а також синергія від злиття з Monsanto, дадуть позитивний ефект в розмірі 2,6 млрд євро на рік, починаючи з 2022 року, прогнозує керівництво Bayer.

У 2019 р. компанія очікує отримати базовий прибуток у розрахунку на акцію в розмірі 6,8 євро в порівнянні з очікуваними 5,7 євро на акцію в 2018 році. Даний показник не враховує коливання валют і продаж активів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua