У Європарламенті закликали посилити санкції проти Росії і закрити Північний потік-2


У Європарламенті закликали посилити санкції проти Росії і закрити Північний потік-2

Співголова комітету асоціації ЄС – Україна в Європарламенті Даріуш Розаті заявив, що після захоплення РФ українських військових кораблів у морі, санкції проти неї повинні бути посилені.

“Повинен бути спрямований потужний сигнал, що Євросоюз не може прийняти таку поведінку. І що це буде мати наслідки. Санкції повинні бути продовжені. Як пропонувалося, вони повинні бути поширені на всіх людей, які несуть відповідальність за накази, які віддавалися для провокації в Азовському морі, до вищої ланки командування”, – заявив Розаті.

Політик зазначив, що можна заборонити Північний потік-2.

“Наприклад, остаточно заборонити проект Північний потік – 2. Ми повинні зробити так, щоб президент Путін заплатив високу ціну за такі дії. Якщо він не заплатить таку ціну, якщо він буде бачити, що наша відповідь і реакція є м’якими або хиткими, це лише змусить його робити більше (агресії) – це дуже зрозуміло”, – сказав євродепутат.

За словами Розаті, Європа не може просто спостерігати за ситуацією і дозволити Росії поводитися так грубо з сусідами.

“Перш за все ми повинні визнати, що був акт агресії проти суверенної держави, яка є нашим сусідом і асоційованим партнером. Тому ми також несемо відповідальність. Це повинні усвідомити країни-члени”, – сказав політик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua