"Укрзалізниця" тимчасово заборонила повернення квитків по інтернету


"Укрзалізниця" тимчасово заборонила повернення квитків по інтернету

АТ “Укрзалізниця” з метою попередження зловживань і запобігання дефіциту квитків, до закінчення періоду новорічно-різдвяних перевезень здійснюватиме їх повернення тільки через залізничні каси.

У компанії відзначили, що відповідно до проведеного фахівцями “Укрзалізниці” аналізу, велика кількість квитків викуповується через інтернет в перші хвилини відкриття продажу, а потім значна їх частина повертається в продаж перед відправленням поїзда.

“Такі дані свідчать про те, що квитки оптом викуповуються для їх подальшого перепродажу. Щоб уникнути зловживань, з 15 грудня по 15 січня через онлайн-систему продажу квитків проїзні документи можна буде тільки придбати. Для того щоб їх повернути, необхідно буде звернутися в залізничні каси”, – йдеться в повідомленні на сайті “Укрзалізниці”.

Також будуть діяти обмеження в оформленні групових заявок на пасажирські перевезення, які, як правило, здійснюються туристичними фірмами.

В “Укрзалізниці” визначили, що в період підвищеного попиту групові замовлення квитків можна буде оформляти тільки при наявності вільних місць у додаткових поїздах. Всі місця графікових поїздів будуть з’являтися для продажу у вільному доступі в онлайн-системі або в залізничних касах.

Як повідомлялося, вперше подібні обмеження “Укрзалізниця” ввела в 2017 році.

До речі, непогано заощадити в будь-яких подорожах допомагають кредитні картки. Ми якраз відобразити кілька вигідних кредитних карток для тих, хто не уявляє своє життя без доріг.

Картки на вибір 🚂

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua