Future of Sales: трансформації у продажах


70% покупців В2В все ще хочуть зустрічатися з продавцями, але не хочуть, щоб їм «продавали ручку»… Як впливає на продажі засилля технологій і зміна покоління споживачів? Саме це дізнаємося від Юрія Прийми, директора з продажів ELEKS та Юрія Усова партнера Miller Heiman Group Ukraine.

Customer 2.0: як за останні роки змінилися покупці і які нові виклики для продавців.
Як повинен змінити поведінку продавець, щоб бути успішним завтра.
Трансформації в продажах і сервісі: на якому етапі їх необхідно робити.
Перехід від продажу продуктів до продажу рішень.

Більше про спікерів:

Юрій Прийма, директор із продажів в ELEKS. У Юрія більше десяти років досвіду в управлінні трансформаційними змінами в ICT, а також в управлінні В2В продажами і сервісом в компаніях різного масштабу та рівня зрілості. Юрій керував сегментами Multi-National Accounts, Enterprise та SMB в компаніях Голден Телеком, УРС (ТМ Білайн), Київстар. Побудував та впровадив успішні стратегії з продажу для певних сегментів клієнтів в Україні та за кордоном. Також Юрій — сертифікований коуч програм Miller Heiman Conceptual Selling Coaching та Strategic Selling Coaching. Побудував потужну sales machine з продажів В2В в ELEKS, що входить в першу десятку найбільших IT-компаній України.

Юрій Усов, партнер Miller Heiman Group Ukraine та країнах СНД. Юрій має 15 років досвіду В2В продажів, розвитку бізнесу та трансформаційних процесів в продажах та сервісі малого, середнього та великого бізнесів. Як провідний консультант та партнер Miller Heiman Group Ukraine, Юрій має великий досвід у створенні клієнт-орієнтованих процесів продажу та культур у широкому діапазоні B2B-галузей, включаючи телеком, ІТ, важку промисловість, фінансові послуги, машинобудування, хімію та інші. Його глибокі знання та досвід у основних напрямках трансформацій продажів та зміни культури в В2В допомагають йому бути безперечним ключовим ресурсом для клієнтів у створенні їхнього бізнес-успіху.

Коли: 3 грудня (понеділок), 19-21:00

Де: UNIT.Core Event Hall, B1, UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька,3 (зупинка «Мотоциклетний завод»)

Квитки тут.

Читачам Finance.UA знижка – 15 % по промокоду: UNIT4Treeum

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Unit.city
Опитування
В Контексті Finance.ua