0 800 307 555
0 800 307 555

Які авто купують українці


Які авто купують українці

Відповідно до даних МВС, в 2018 році українці купили законно втричі менше авто, ніж “євроблях”. При цьому найбільшою популярністю користуються німецькі та французькі авто віком від 6 до 10 років, пише Сегодня.

Найбільш затребувані 10-річні автомобілі, новими господарями яких стали 90,3 тис. осіб. Удвічі менше – 40,26 тис. і 38,75 тис. шт. – було перепродано семи- і шестирічних легковиків. Ще 31,77 тис. осіб. придбали автомобіль віком 5 років.

Тих, хто купив з рук “стареньку”, проїзд 8-9 років з моменту випуску, понад 39 тис. власників. Найпопулярніші у продажу марки: Volkswagen і Renault, відповідно 16% і 14%, далі йде Skoda – 9%. Найрідше міняли господарів Mercedes (4%) і Peugeot (3%).

За останніми даними порталу Auto-Consulting, за 10 місяців українці купили 65 тис. автомобілів з салону, що всього на 1,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Трійка лідерів серед брендів другий рік традиційна: Toyota – 8,1 тис., Renault – 7 тис., Volkswagen – 5,4 тис.

Як роз’яснив нам гендиректор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко, масовий продаж машин старше 5-6 років – європейська тенденція.

“У цьому випадку все влаштовує і продавця, і покупця: перший позбавляється від машини, яка вже потребує регулярних вкладень в її ремонт, другий за невеликі гроші – 30-40% вартості такого ж нового автомобіля – отримує непоганий засіб пересування, який після заміни деяких деталей, перш за все це ходова і трансмісія, і при правильному догляді і експлуатації може прослужити ще десяток років”, – говорить Назаренко.

Часто за кермом? Економте свій час і гроші – вибирайте і замовляйте для себе спеціальну картку для водіїв прямо на Finance.ua.

Обрати картку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua