Fitch Solutions прогнозує зростання виробництва золота в світі


Fitch Solutions прогнозує зростання виробництва золота в світі

Виробництво золота в світі зростатиме в найближчі кілька років на тлі зростання цін і за рахунок великих інвестпроектів у ключових країнах, вважають аналітики Fitch Solutions Macro Research (колишнє BMI Research – дослідницький підрозділ рейтингового агентства Fitch).

За оцінкою фахівців Fitch Solutions, яких цитує Bloomberg, до 2022 року виробництво золота в світі зросте до 115 млн унцій проти 104 млн унцій в поточному році.

Це, за підрахунками, представляє зростання в цілому на 10,6%. Хоча темпи зростання сповільняться: в середньому 2,6% на рік, що трохи нижче середнього за останні 10 років рівня в 3%.

У Китаї, який є найбільшим виробником золота в світі, виробництво в найближчі роки буде стагнувати, прогнозують Fitch Solutions. Це пов’язано зі зниженням середніх вмістів, посиленням екологічних вимог у Піднебесній і переорієнтацією китайських виробників на проекти з нижчими витратами в інших країнах.

Ціни на золото, за оцінкою Fitch Solutions, до 2022 року зростуть на 9,8% – до $1400 за унцію з $1 275 в середньому в поточному році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua