У Німеччині збираються спростити імміграцію фахівців


У Німеччині збираються спростити імміграцію фахівців

Влада Німеччини незабаром може ухвалити закон про імміграцію фахівців. Це дозволить, зокрема, залишитися в країні тим, чиє клопотання про притулок відхилили.

Про це повідомляють агентства Reuters і AFP.

Читайте також: Економіка Німеччини показала рекордне з 2013 року падіння

Три федеральні міністерства ФРН – внутрішніх справ, економіки і праці – досягли згоди в питанні про законопроект про імміграцію кваліфікованих кадрів, який передбачає надання іноземцю дворічної робочої візи, якщо у нього вже як мінімум 18 місяців є робота із зайнятістю не менше ніж 35 годин на тиждень, а із заробітку робляться соціальні відрахування.

За допомогою цього документа уряд має намір надати можливість залишитися в країні іноземцям, чиє клопотання про притулок було відхилено.

Газета Süddeutsche Zeitung також повідомляє, що в майбутньому в Німеччині в принципі зможе працювати будь-яка людина, яка має трудовий договір і офіційно визнану кваліфікацію. До нововведень відноситься те, що кваліфіковані фахівці отримають право на півроку в’їжджати в країну заради пошуків роботи. Умовою для цього буде знання німецької мови і можливість утримувати себе.

Обговорення цього законопроекту в уряді ФРН намічено на 19 грудня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua