Від оподаткування посилок з-за кордону Держбюджет отримає додатково 300 млн грн


Від оподаткування посилок з-за кордону Держбюджет отримає додатково 300 млн грн

Зниження порогу неоподатковуваного мінімуму вартості поштових посилок додатково має наповнити Державний бюджет-2019 на 300 млн грн.

Про це йдеться в проекті головного фінансового документа країни, підготовленого до другого читання.

У пояснювальній записці йдеться: “Облік додаткового ресурсу у зв’язку з ухваленням Верховною Радою України законопроекту за №9260 від 05.11.2018 (+5,2 млрд грн грн):…податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів збільшено на 0,3 млрд грн (зменшення порогу неоподатковуваного ПДВ мінімуму вартості товарів, які ввозяться (пересилаються) малими партіями у міжнародних поштових та експрес-відправленнях)”.

Нагадаємо, проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо поліпшення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів схвалено ВР в першому читанні.

Ним, зокрема, пропонується стягувати ПДВ з ввезених на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 100 євро, для одного одержувача-фізичної особи, в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях та в несупроводжуваному багажі”.

Податковими агентами визнаються оператори поштового зв’язку, експрес-перевізники.

Кабмін пропонує при цьому встановити перехідний період з 1 січня по 30 червня 2019 року – протягом цього часу (у першому півріччі 2019 року) оподатковуватимуться товари, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 150 євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua