0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Експерт пояснив причину масової трудової міграції з України


Експерт пояснив причину масової трудової міграції з України

До масової трудової міграції з України призвела непродумана політика, яку влада реалізовувала протягом багатьох років, – побудова сировинної держави.

Отже, люди просто втратили шанс отримувати гідну зарплату. Адже в країнах, де розвиваються галузі з низькою доданою вартістю, це просто неможливо, пояснив генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов.

Читайте також: Експерт назвав найперспективніші проекти щодо співпраці України та Польщі

Ще одна причина низьких зарплат в Україні, на його думку, і як, наслідок, відтоку трудових ресурсів з країни – це відсутність у вітчизняних роботодавців необхідних фінансових резервів. Іллічов підкреслив, що причина цього полягає в збільшенні навантаження на бізнес, зокрема, зростання на 30% тарифів на газ в вересні-жовтні.

“Ми ж прораховуємо річний план виробництва, собівартість продукції. І в тій собівартості – частка заробітної плати, енергоносіїв, інші витрати. І тут держава без попередження піднімає тариф на 30%. Що мені, як підприємцю, робити? Як в таких умовах я можу планувати підвищення заробітної плати?” – пояснив він весь ланцюжок посилення кризи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування