0 800 307 555
0 800 307 555

Вадим Єрмолаєв: Український ринок зараз цікавий для іноземців


Іноземним інвесторам цікаво інвестувати в українські високотехнологічні проекти, тому що в цих областях світової економіки зараз дуже низька конкуренція.

Про це заявив український бізнесмен та інвестор Вадим Єрмолаєв під час Міжнародного економічного форуму, який відбувся 15 листопада 2018 року в Дніпрі.

“В Україні ідеальне для інвестування бізнес–середовище. По-перше, низька конкуренція у технологічних галузях економіки. По-друге, дешева логістика і низька собівартість виробництва продукції”, – заявив Вадим Єрмолаєв.

За словами підприємця, іноземцям досить простого калькулятора, щоб розрахувати прибутковість будь-якого бізнесу і зрозуміти термін окупності своїх інвестицій.

“Інвестувати в український бізнес вигідно, особливо, якщо ти володієш новими технологіями. Яскравим підтвердженням цьому твердженню є наш приклад співпраці з турецькою компанією “Baser”. Спільно з ними наша компанія свого часу успішно запустила підприємство з виробництва миючих засобів “Ольвія”. Головним нашим конкурентом на той час був Procter & Gamble. Через два роки нашої роботи Procter & Gamble захотів викупити наше підприємство, і ця угода окупила всі інвестиції сторицею”, – розповідає Вадим Єрмолаєв.

Другий приклад, який навів бізнесмен на форумі – успішний кейс ABM Technology по запуску виробництва високотехнологічних продуктів – зубних імплантатів.

“Наш завод з виробництва зубних імплантатів зараз конкурує з швейцарськими, японськими, німецькими та корейськими компаніями. Ми вже успішно пройшли всі авторитетні сертифікації. Наша продукція вже завойовує ринок в Україні, і ми підемо далі”, – пообіцяв Вадим Єрмолаєв.

Для довідки: Вадим Єрмолаєв — український бізнесмен та інвестор, один з головних забудовників Дніпра. Засновник таких підприємств, як: “Аксор”, “Міропласт”, “ЮДК”, “ABM Technology”, “Оскар”, “Дніпропрес Сталь”, “Алеф-Віналь”, “Сади Дніпра”, “Лунапак”, “Агроальянс”. Засновник компанії ALEF ESTATE, яка побудувала в Дніпрі ТРЦ “Міст-Сіті”, ТДК “Босфор”, ТДК “Новий центр”, МФК CASCADE PLAZA, ТК Terra, Бізнес-центр “Призма”, ТДК “Магнат”, ТК “Наша правда”, ТК “Кубометр”, ТК на Пастера.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua