Оновлення Alfa-Mobile Ukraine: головна сторінка з оптимальним функціоналом та окреме меню для мандрівників


Оновлення Alfa-Mobile Ukraine: головна сторінка з оптимальним функціоналом та окреме меню для мандрівників

Альфа-Банк Україна продовжує серію «кавових» оновлень мобільного додатка Alfa-Mobile Ukraine. В продовження теми в листопаді відбувся реліз Doppio, який привніс деталізацію інформації по картках, можливість замовлення платіжних карток, а також меню з персональними пропозиціями для власників кредитної картки Travel. Зміни торкнулися також дизайну інтерфейсу, який став більш зручним та яскравим.

Тепер на головній сторінці Alfa-Mobile Ukraine відображаються найпопулярніші платежі, такі як: поповнення мобільного телефону, перекази між картками, переказ за номером телефону. За ними йде кнопка переходу до функціонала програми лояльності «Кеш’Ю Клуб» та перелік карток.

При виборі картки користувач отримує доступ до вкладки «Інформація по картці», яка включає поточний стан рахунку, номер договору та карткового рахунку, а також додаткові дані в залежності від типу картки. Так, для кредитних карток виведені поля, що відображають статус заборгованості, мінімальний необхідний платіж, крім цього користувач бачитиме дату внесення наступного платежу.

В оновленому додатку реалізована можливість замовлення платіжних карток. Ця пропозиція буде відображатися на головній сторінці для тих клієнтів, які ще не є власниками пакетів послуг.

У релізі Doppio відображена бонусна програма нової кредитки Travel. В інформації по картці її власник бачить кількість зібраних балів мандрівника. Нагадаємо, що будь-які щоденні покупки або замовлення послуг, оплачені карткою Travel, перетворюються на бали мандрівника із розрахунку 1 грн = 5 балів. Накопичені бали можна конвертувати в реальні гроші, якими компенсувати придбання авіа, залізничних квитків, квитків на автобусні рейси, оренду готелів або авто та інші покупки в туристичних категоріях.

Клієнти отримають можливість конвертувати нараховані бали в гривні, таким чином повернувши гроші, витрачені на певну покупку в travel-категоріях. Всі нарахування та списання будуть відображені в «Історії балів». Додаток доповнено ще однією важливою функцією – це можливість безпосередньо з Alfa-Mobile Ukraine перейти на зовнішній travel-портал для придбання транспортних квитків, бронювання готелю тощо.

Щоб скористатися новим функціоналом, необхідно оновити програму Alfa-Mobile Ukraine в App Store та Google Play – https://alfabank.ua/getapp

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua