В ЄС знижують вартість телефонних дзвінків і повідомлень


В ЄС знижують вартість телефонних дзвінків і повідомлень

Європейський парламент схвалив нові правила встановлення телефонних дзвінків всередині ЄС як зі стаціонарних, так і з мобільних телефонів.

Про це повідомляє сайт ЄП.

Як повідомляється, нові тарифи набудуть чинності після формального затвердження Радою ЄС з 15 травня 2019 року.

Читайте також: Перші мережі 6G очікуються в 2030 році, швидкість передачі даних досягне 1 Тбіт/с

“За новим законодавством, з 15 травня 2019 року вартість дзвінків в іншу країну ЄС обмежується 19 центами за хвилину і 6 центами за текстове повідомлення (SMS), що робить їх доступними для кожного, хто залишається в контакті з близькими в інших країнах-членах ЄС”, – йдеться в повідомленні.

Ухвалені зміни також передбачають кращий захист користувачів смартфонів, включаючи користувачів веб-сервісів (Skype, WhatsApp тощо), і посилюють вимоги до безпеки, включаючи шифрування.

Вводиться право зберігати номер телефону на строк до одного місяця після припинення дії договору та право на відшкодування невикористаного передплаченого кредиту при припинення договору, а також компенсацію в разі затримки або зловживання перемиканням.

Крім того, державам-членам доведеться сприяти розгортанню мереж 5G, зробивши відповідний спектр доступним до 2020 року, щоб досягти мети “Плану дій ЄС 5G” про наявність мережі 5G у принаймні одному великому місті, у кожній країні ЄС до 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua