Мінфін може збільшити норму відрахувань АМПУ до держбюджету до 90%


Мінфін може збільшити норму відрахувань АМПУ до держбюджету до 90%

Міністерство фінансів може в 2019 році збільшити норму відрахувань від чистого прибутку держпідприємства “Адміністрація морських портів України” (АМПУ) до державного бюджету з 50% до 90%, повідомив керівник підприємства Райвіс Вецкаганс у вівторок на презентації “Аналізу корпоративного управління ДП “АМПУ”, підготовленого командою підтримки реформування Мінекономрозвитку.

За словами керівника АМПУ, така цифра була озвучена в ході наради із заступником міністра фінансів України.

“Ми поки що не сформували остаточну версію фінансового плану на 2019 рік – чекаємо рішення з цього питання”, – зазначив Р. Вецкаганс.

Як зазначили в прес-службі АМПУ, адміністрація поки що не отримувала офіційного листа від Мінфіну.

Від того, який розмір відрахувань до держбюджету від чистого прибутку підприємства буде затверджений на державному рівні, будуть прямо залежати капітальні інвестиції АМПУ в 2019 році.

За словами Р. Вецкаганса, підвищення норми відрахувань в держбюджети на 40 процентних пунктів однозначно негативно позначиться на можливостях АМПУ з інвестування на проведення реконструкції та будівництва причалів, днопоглиблювальні роботи, розвиток інфраструктури в 13 морських портах України та розширення власного флоту держпідприємства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua