НКРЕКП прокоментувала зрив опалювального сезону в Кривому Розі та Херсоні


НКРЕКП прокоментувала зрив опалювального сезону в Кривому Розі та Херсоні

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), висловила занепокоєння зривом опалювального сезону в Кривому Розі і Херсоні.

Про це йдеться на сайті Нацкомісії.

Читайте також Нафтогаз відключив газ котельням Кривого Рогу

“Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, занепокоєна незадовільною організацією початку опалювального сезону в містах Кривий Ріг та Херсон. Така ситуація спричинена тим, що виробники теплової енергії АТ «Криворізька теплоцентраль» та АТ «Херсонська ТЕЦ» залишаються без газопостачання, що унеможливлює забезпечення теплом домівок мешканців м. Кривий Ріг та м. Херсон”, – йдеться у повідомленні.

Щодо причин відсутності газопостачання у НКРЕКП зазначили, що НАК «Нафтогаз України» не має підстав для постачання природного газу до зазначених об’єктів через заборгованість АТ «Криворізька теплоцентраль» та АТ«Херсонська ТЕЦ». У зв’язку з відсутністю поданих НАК «Нафтогаз України» номінацій, оператори газорозподільних систем не мають правових підстав здійснювати розподіл природного газу таким підприємствам.

НКРЕКП закликала всіх учасників процесу, зокрема уряд України, Фонд державного майна України, органи місцевої влади консолідувати зусилля та здійснити всі необхідні заходи для термінового відновлення газопостачання до об’єктів виробників теплової енергії та початку опалювального сезону 2018/2019 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua