Київ виконав не всі умови: ЄС надав Україні лише 10 з 50 мільйонів євро


Київ виконав не всі умови: ЄС надав Україні лише 10 з 50 мільйонів євро

Європейський Союз надав Україні лише 10 млн євро з 50 млн євро підтримки деяких галузей економіки в рамках нового Зовнішнього інвестиційного плану у зв’язку з невиконанням усіх умов.

Про це Комісар ЄС з питань європейської політики сусідства і переговорів про розширення Йоханнес Ган сказав під час зустрічі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

«Є проблеми, якими я хотів би поділитися. Я не хочу приховувати мого розчарування. Ми маємо «Контракт реформ заради інвестицій». Йшлося про надання 50 млн євро підтримки для деяких галузей. Зокрема, приватного інвестування для того, щоб забезпечити підтримку, яка могла б бути використана в майбутньому. На жаль, лише одну умову виконано. Ми змогли виділити лише 10 млн дол. Решта 40 млн дол. втрачено. Цьому ми не можемо бути раді», – сказав він.

Водночас, Ган зазначив позитив у реформах охорони здоров’я, освіти, децентралізації, пенсійної системи та приватизації. «Зазвичай ці реформи розтягуються в часі, але вам лише за рік вдалося досягнути тут важливих результатів», – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua