Раді пропонують відмінити закон про посилення контроля за "єврономерами"


Раді пропонують відмінити закон про посилення контроля за "єврономерами"

У п’ятницю, 9 листопада, на сайті Верховної Ради зареєстровано проект постанови про скасування рішення Верховної Ради від 8 листопада №8488.

Цей закон забороняє передавати у володіння авто на іноземній реєстрації, а поліцію наділяє правом зупиняти ці авто і перевіряти через бази на наявність прострочення перебування на території України.

Читайте також: Рада схвалила нові правила розмитнення єврономерів

Ініціатор проекту – позафракційний народний депутат Юрій Дерев’янко.

Тепер профільний комітет Павла Пинзеника повинен протягом трьох днів (з урахуванням календарного плану роботи сесії парламенту) розглянути проект постанови про скасування закону і підготувати висновки. Після цього Верховна Рада має розглянути проект постанови за скороченою процедурою.

Зазначимо, що документ зареєстрований в п’ятницю, коли голосування не проводяться. Відповідно, розглянуть його тільки на наступному пленарному засіданні Верховної Ради, яке відбудеться 20 листопада.

Нагадаємо, вчора депутати ухвалили закон, яким посилюється контроль за “єврономерами”. Зокрема, ввели обмеження на кількість авто, які можна ввозити без грошового забезпечення на митну територію України, а також посилили відповідальність за порушення митних правил.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua