Криптовалютний мільйонер побудує розумне блокчейн-місто в пустелі


Криптовалютний мільйонер побудує розумне блокчейн-місто в пустелі

За даними видання Dezeen, Бернс заплатив за ділянку 271 кв. км, на якій буде знаходитися Innovation Park, понад $170 млн. На території вже знаходиться штаб-квартира компанії Blockchains, яку очолює Бернс. Неподалік від неї стоять кампуси Google, Apple і Tesla.

На території розумного міста, який знаходиться в Кремнієвій долині, з’являться житлові райони і місця під офіси технологічних компаній. У місті буде використовуватися блокчейн для роботи всієї загальної інфраструктури і розподілу енергії.

Багато жителів Innovation Park зможуть голосувати, здійснювати банківські операції та працювати зі своїми персональними даними, використовуючи технології розподіленого реєстру. У майбутньому розумне місто поєднає в собі не тільки блокчейн-технологію, але і штучний інтелект, нанотехнології і 3D-друк. Конкретніше про ці аспекти Бернс не розповідає.

Плануванням майбутнього міста займаються архітектурні бюро Ehrlich Yanai Rhee Chaney Architects і Tom Wiscombe Architecture.

Будівництвом міста Бернс займеться за свої власні гроші, про залучення додаткових інвесторів поки що не відомо. На першому етапі він витратить на це понад $300 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua