Прибуток найбільшого українського виробника цукру впав на 80%


Прибуток найбільшого українського виробника цукру впав на 80%

Найбільший в Україні виробник цукру агрохолдинг «Астарта» в січні-вересні 2018 року скоротив чистий прибуток на 80% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 14,5 млн євро, повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, виручка холдингу за вказаний період скоротилася на 27% – до 253,5 млн євро.

При цьому EBITDA (обсяг прибутку до сплати податків, витрат на амортизацію та відсотків за кредитами) «Астарти» за дев’ять місяців скоротився до 68 млн євро з 111,7 млн євро в січні-вересні 2017 року, а маржа EBITDA – до 20% з 32%.

Чистий борг холдингу до кінця вересня склав 191 млн євро проти 110,3 млн євро роком раніше. У звіті про структуру виручки «Астарти» говориться, що за підсумками дев’яти місяців цього року 96,3 млн євро компанія отримала від реалізації цукру, що на 38% менше показника за аналогічний період минулого року. За звітний період заводи агрохолдингу виробили понад 230 тис. тонн цукру, з яких понад 113 тис. тонн було реалізовано за кордон.

Продажу продуктів переробки сої в січні-вересні забезпечили «Астарті» 53,4 млн євро виручки, що на 8% менше показника минулого року.

Зменшення доходу пов’язано з меншим об’ємом продажів в умовах низьких цін на соєву олію, зазначили в прес-службі. За дев’ять місяців компанія виробила близько 114 тис. тонн соєвого шроту та 29 тис. тонн олії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування