Все для е-commerce: на 50% знижено вартість доставки посилок і дрібних пакетів в Узбекистан


Все для е-commerce: на 50% знижено вартість доставки посилок і дрібних пакетів в Узбекистан

“Укрпошта” домовилася з оператором національної поштової мережі Узбекистану АТ “Узбекистон почтасі” про спеціальний тариф на пересилання відправлень, повідомляється на сайті української поштової компанії в понеділок.

У повідомленні зазначили, що з 1 листопада для підприємців в рамках підписаного договору вартість доставки в Узбекистан посилки або дрібного пакета консигнації знижено на 50% за умови укладення договору між юридичною особою і “Укрпоштою”.

“Наразі це досить перспективний ринок е-commerce, який за останній рік зріс на 15%. Тут високий безмитний ліміт товарів, що ввозяться в поштових відправленнях – $100”, – цитується в повідомленні перший заступник генерального директора “Укрпошти” Олександр Перцовський.

Крім Узбекистану, спеціальні тарифи на доставку e-commerce-відправлень також діють для відправлень в Азербайджан, Казахстан, Молдову, Грузію, Білорусь, Литву і Латвію.

Як повідомлялося, в жовтні “Укрпошта” домовилася про бізнес-тарифи з оператором білоруської національної поштової мережі “Белпочта”.

Довідка Finance.ua:

 • “Укрпошта” в 2017 році отримала 203 млн грн збитку в порівнянні з 2016 роком, але збільшила чистий дохід на 19,57% – до 5,5 млрд грн.
 • “Укрпошта” надає близько 50 видів послуг в 10,6 тис. відділеннях по всій країні, ще близько 1,2 тис. розташовано на території, що не контролюється Україною.
 • Входить до сфери управління Міністерства інфраструктури.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua