Туреччина модернізує залізничну магістраль між Стамбулом і кордоном з Болгарією


Туреччина модернізує залізничну магістраль між Стамбулом і кордоном з Болгарією

Реалізація цієї програми наблизить Туреччину до створення наскрізного залізничного сполучення між східним і західним кордонами.

Міністерство транспорту Туреччини у співпраці з Генеральним директоратом у закордонних справах і справах Європейського союзу уклало з консорціумом місцевих будівельних та підрядних груп у складі Gulermak Agir Sanayii ve Taah і Alsim Alarko Sanayi Tes ve Tic контракт на модернізацію ділянки магістральної залізничної лінії протяжністю 200 км, що зв’язує Стамбул і кордон з Болгарією.

У тендері за участю шести претендентів Консорціум запропонував мінімальну ціну в 489,2 млн євро, повідомляють “Залізниці світу”.

Контракт передбачає демонтаж наявної лінії між станціями Черкезкей і Капікуле, зведення нового земляного полотна і укладення верхньої будови двоколійної лінії, що забезпечує рух з максимальною швидкістю 200 км/год.

Треба також поставити, змонтувати і запустити систему електрифікації змінним струмом напругою 25 кВ і частотою 50 Гц, засоби сигналізації, в т. ч. європейську систему управління рухом поїздів ETCS рівня 1, а також відповідну апаратуру зв’язку.

Крім того, до складу контракту входять будівництво додаткових службово-технічних будівель, реконструкція станцій Черкезкей і Капікуле, а також проектування і будівництво двох автодорожніх шляхопроводів, п’ять надземних і двох підземних переходів, шести водопропускних труб і шести підпірних стінок.

Початок будівельних робіт намічено на першу половину 2019 року, термін закінчення поки що не оголошений.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua