Кабмін затвердив фінплан "Украероруху" на 2019 рік з чистим прибутком 130 млн гривень


Кабмін затвердив фінплан "Украероруху" на 2019 рік з чистим прибутком 130 млн гривень

Кабмін у середу, 31 жовтня, затвердив фінансовий план держпідприємства обслуговування повітряного руху України (“Украерорух”) на 2019 рік.

Згідно з текстом фінансового плану, чистий дохід підприємства в 2019 році очікується на рівні 4,085 млрд гривень, а чистий прибуток – на рівні 130,2 млн гривень. EBITDA повинна скласти 285,1 млн гривень, рентабельність EBITDA – 7%.

Читайте також: Кабмін затвердив нові критерії визначення ризиків для перевірок бізнесу

Водночас, зазначається у повідомленні підприємства, за результатами виконання фінплану очікується, що “Украерорух” перерахує до держбюджету, місцевих бюджетів та цільових фондів 1,157 млрд гривень, що на 35% більше, ніж у плані на поточний рік.

Обсяг капітальних інвестицій, передбачених фінпланом на 2019 рік, становить 953 млн гривень, з яких 91 млн грн – кредитні кошти Європейського банку реконструкції і розвитку і Європейського інвестиційного банку в рамках проекту модернізації аеронавігаційної системи України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua