В Україні зросла заборгованість населення з оплати комунальних послуг


В Україні зросла заборгованість населення з оплати комунальних послуг

Заборгованість населення з оплати за житлово-комунальні послуги на кінець вересня 2018 року склала 38,2 млрд грн, що на 5,9 млрд грн більше, ніж на початок року.

Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Читайте також: Як в Україні зросте комуналка: прогноз до 2021 року

За даними статистичного відомства, на кінець вересня 2018 року заборгованість населення із сплати за постачання природного газу склала 16,8 млрд грн, за централізоване опалення і постачання гарячої води – 10,0 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 4,0 млрд грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 3,0 млрд грн, за вивезення побутових відходів – 0,6 млрд грн за постачання електричної енергії – 3,8 млрд грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год) на одного власника особового рахунку у вересні 2018 року склали 608,4 грн.

Згідно з даними Держстату, у вересні 2018 року населенням країни сплачено за житлово-комунальні послуги 4,4 млрд грн (115,7% нарахованих за цей період сум), за постачання електричної енергії – 2,7 млрд грн (101,1%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua