Порошенко підписав зміни до законодавства щодо відновлення кредитування фінансового сектору


Порошенко підписав зміни до законодавства щодо відновлення кредитування фінансового сектору

Президент України Петро Порошенко підписав закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення кредитування та Про удосконалення функціонування фінансового сектору.

“Навколо цього Закону, підпис під яким очікувала Україна в ці дні, велося багато дискусій. Вважаю, що закон про зміни до деяких законодавчих актів про відновлення кредитування дуже необхідний. Влада має розчистити шлях для відновлення економіки, а економічний розвиток неможливо без фінансового ресурсу”, – сказав П. Порошенко на зустрічі з представниками українського та іноземного бізнесу в середу.

Глава Української держави наголосив на важливості подальшого удосконалення механізмів функціонування фінансового сектору і підписав відповідний закон.

“Потребують змін механізми корпоративного управління державними банками. Зробити це прозоріше, зрозуміліше, більш передбачувано. Цей закон передбачає новий порядок формування складу наглядових рад, забезпечення прозорості діяльності державних банків, які сьогодні становлять більш ніж половину фінансового сектору країни. Більшість у цих радах мають складати незалежні члени, незалежні директори”, – зазначив П. Порошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua