Єврокомісія висловила претензії до злиття Siemens і Alstom


Єврокомісія висловила претензії до злиття Siemens і Alstom

Європейська комісія, яка виконує функції головного антимонопольного регулятора ЄС, направила повідомлення про претензії (Statement of Objections) на адресу німецької Siemens AG і французької Alstom SA у зв’язку з їх планами об’єднати активи у сфері залізничного машинобудування.

Отримання повідомлення підтвердили представники Siemens, пише Dow Jones.

Направлення такого повідомлення означає, що остаточне рішення ЄК з приводу злиття відкладається до 28 січня. До цього строку компанії можуть запропонувати заходи щодо зниження наслідків для ринку, включаючи продаж активів.

Єврокомісія раніше висловлювала побоювання, що злиття гігантів галузі призведе до підвищення цін на їхню продукцію, скорочення вибору клієнтів і зниження конкурентного тиску, що може негативно позначитися на інноваціях.

Про заплановане злиття було оголошено у вересні минулого року. Передбачається, що об’єднана компанія буде називатися Siemens Alstom, вона збереже штаб-квартиру в передмісті Парижа, її річна виручка складе близько 15,3 млрд євро.

Раніше обидві компанії повідомили, що очікують завершення угоди в другому півріччі 2019 року.

Акції Alstom в ході торгів у середу дорожчають на 2,6%, ціна паперів Siemens підвищується на 1,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua