0 800 307 555
0 800 307 555

ФРС не врятує ринки за можливої фінансової кризи — Morgan Stanley


ФРС не врятує ринки за можливої фінансової кризи — Morgan Stanley

Федеральна резервна система не зможе прийти на допомогу інвесторам фондового ринку, з огляду на ймовірність стійкого інфляційного тиску.

Про це пише Bloomberg.

ФРС і центробанки інших розвинених країн знаходяться в кардинально іншій ситуації, ніж в 2010-17 роках”, – написали в огляді стратеги Morgan Stanley на чолі з Ендрю Шитсом у Лондоні.

В умовах прискорення базової інфляції “стає набагато складніше робити “голубині” заяви, зберігаючи прихильність мандату щодо стримування зростання цін”, написали вони.

У тому числі з цієї причини Morgan Stanley поки не пропонує інвесторам купувати акції США, незважаючи на те, що їх порівняльна вартість виявилася мінімальною з лютого 2016 року після падіння індексу S&P 500 приблизно на 9 відсотків з початку місяця.

Команду фондових стратегів банку як і раніше турбує можливість “остаточного колапсу” акцій, а Шитс і його колеги чекають нових складнощів в 2019 році.

Припущення команди Шитса з інвестиційної стратегії, що враховують очікування банку щодо прискорення інфляції при одночасному уповільненні зростання економіки, полягають в наступному.

Золото і нафта зазвичай найкраще виглядають за такого сценарія. Акції нафтогазових компаній випереджають решту ринку, а акції ЕМ показують кращий результат, ніж акції США.

Акції США, корпоративні облігації та індекс долара “поводяться істотно гірше”, коли прискорення інфляції поєднується з уповільненням зростання, ніж коли обидва показники прискорюються.

Трейдери боргового ринку вже почали сумніватися в темпах посилення ФРС на найближчий рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua