Бізнесвумен заплатила 223 тисячі гривень штрафу за нелегальних працівників


Бізнесвумен заплатила 223 тисячі гривень штрафу за нелегальних працівників

У Вінницькій області підприємницю з міста Шаргород оштрафували на 223 тисячі 380 гривень за те, що на неї працювали два продавці, які не були офіційно оформлені.

Як повідомили в прес-службі обласного управління Держпраці, з моменту вступу в силу норми про подібні штрафні санкції, жінка стала першою, яка визнала свою вину. Вона внесла всю суму у встановлені законом терміни і офіційно працевлаштувала всіх працівників.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, яким були внесені зміни до статті 265 Кодексу законів про працю. Зокрема, документ передбачає штраф за виявлення непрацевлаштованих найманих працівників або за недопуск перевіряючих для такої перевірки.

Закон передбачає, що кожен неоформлений працівник обійдеться роботодавцю в 30 мінімальних зарплат, тобто 111 690 гривень. Відповідно, чим більше працівників не оформлені, тим більше доведеться заплатити.

Якщо ж підприємець надає перешкоди інспектору в ході перевірки або ж не допускає його на виробництво, йому загрожує штраф 372 300 гривень, тобто 100 мінімальних зарплат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua